MÖBLER / Bord / Matbord 10381031
nr 1038 1031
Matbord
med klaff, 1960-tal, längd: 136 cm, djup: 86 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 maj 2016
kl 19:24:19
250 kr
600 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
16 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal